BALANCE

מהעיתונות

כל חברה מסחרית צריכה מידי פעם לעצור, לעשות למען, לזכור את.
זכינו שיש לנו היכולת, הנצחנו את זכרו של גיבור ישראל #אמירחורי ב #הפקתאירועריצה שנתי שעוד ידובר לשנים רבות.
זוהי הכרת התודה הצנועה שלנו לאמיר שהגן בחייו על כולנו.
נהיה שם שנה אחר שנה, בהתנדבות וככל שצריך שזכרך לא ימוש לעולם.
תודה לך.

שוטרים קיימו מרוץ לזכרו של אמיר חורי ז"ל: "גיבור לאומי וסמל לגבורה"

המשטרה בשיתוף עיריית נוף הגליל, עיר מגוריו של חורי ז"ל, קיימו מרוץ לזכרו של השוטר שנפל בחילופי האש בפיגוע בבני ברק • מפקד מחוז צפון: "שוטר שפעל באומץ ובנחישות"

מחושך לאור בבית השנטי

עשרות משפחות מיישובי העוטף ומפונים מקווי העימות חגגו בשבוע שעבר את חנוכה בכפר הנוער בית השנטי במדבר, הסמוך לשדה בוקר, שבו נערך הפנינג מיוחד בשם "גוף בריא בנפש בריאה" בשיתוף מועצת רמת נגב והמועצה האזורית אשכול. מאז פרוץ המלחמה פתח בית השנטי את שעריו עבור מפונים שנזקקו לדיור וכאלה שנפגעו נפשית ונזקקו לטיפול רגשי בהתמודדות עם הטראומות שחוו.
 
ההפנינג לחנוכה כלל מגוון פעילויות, בהן סדנאות ריקודים, סדנאות תיפוף, רכיבה על סוסים, משחקי חברה לכל המשפחה של "מי כמוני" וגם הופעה בהפתעה של הזמר שי צברי.

בשביל השנטי 2023

לכבוד שניאור חשין

המסע נדחה
שינוי תאריך קיום האירוע יעודכן מיד בהתבהרות המצב הביטחוני
עם ישראל חי

כל קשת החברה הישראלית רצים יחד לזכר אמיר חורי

ביום שישי הקרוב (27.5) יתקיים בנוף הגליל אירוע הריצה הראשון לזכרו של רס"ב אמיר חורי ז"ל, השוטר הערבי שנפל בזמן שהציל אזרחים בפיגוע הקטלני בבני ברק. באירוע ייקחו חלק חברים מכל קשת החברה הישראלית: יהודים וערבים, חרדים וחובשי כיפה סרוגה, תושבי הפריפריה ותל אביב, ועוד.

למדו את הילד לרכוב בזמן קצר

מדריך הרכיבה אוהד בן חמו טוען שאפשר ללמד את הילד שלכם לרכוב בקלות ובמהירות. קבלו הסבר קצרצר.

הילד לא רוצה לדווש, מנסה ונופל? התקנתם כל מוט אפשרי ורצתם עשרות קילומטרים מאחוריו ובכל זאת, זה לא הולך? אתם יכולים כמובן להתפלל לטוב או לשלוח אותו למדריך רכיבה יקר, אבל יש אפשרות נוספת, עליה מספר אוהד בן-חמו, מהרוכבים הבולטים בישראל ומדריך רכיבת אופניים מקצועי בארץ ובחו"ל.

בן חמו מנצח בתחרות האקסטרים של רד בול

 בתחרות אופני האקסטרים RED BULL ROAD RAGE 2010 אשר התקיימה ביום ו' האחרון בכביש המתפתל בין מבוא חמה לחמת גדר, ניצח הרוכב אוהד בן חמו, בן ה- 27 מנווה אפריים, עם זמן מצוין של 3:51 ד'. אחריו הגיע למקום השני אליעד דניאל, בן 22 מיוקנעם עילית, ובמקומות השלישי והרביעי סיימו בהתאמה אלי וקסלר בן 25 מחיפה, ויאנוס קולר, אירי בן 34 אשר הגיע במיוחד לישראל לטובת התחרות.

א-נ-ד-ו-ר-ו!! סיקור תחרות האנדורו הראשונה בארץ הקודש

תחרות האנדורו הראשונה בארץ הקודש- חנוך יצא לסקר את האירוע המכונן, ולנסות את מזלו ב"ילד הרע" של עולם אופני ההרים.

לא בכל יום קם לו ענף חדש בספורט העולמי. יותר מכך, אעיז ואומר שאפילו מדובר באירוע נדיר למדי… אבל הנה, לפני פחות משלוש שנים, החלו להופיע ברחבי העולם תחרויות אופניים מזן חדש- תחרויות המשלבות סיבולת אירובית מחד, ויכולות טכניות של רוכב דאון היל מאידך. כשחושבים על זה- מוזר איך לא עלו על הענף המדליק הזה לפני שנים רבות. הרי מדובר בשילוב האולטימטיבי, שמתאים לרוב הרוכבים שבינינו. הרי זה מה שרובנו אוהבים לעשות- לטפס ולסבול בעליות, רק בכדי להגיע לסינגלים הטכניים שיובילו אותנו בחזרה לתחתית ההר. כמה פשוט!

BALANCE בעיתונות